MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

مواضيع مماثلة
    جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
    » Accant Vpn Satlite
    عروسي ناسي عجرم Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
    عروسي ناسي عجرم Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
    عروسي ناسي عجرم Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
    عروسي ناسي عجرم Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
    عروسي ناسي عجرم Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
    عروسي ناسي عجرم Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
    عروسي ناسي عجرم Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
    عروسي ناسي عجرم Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
    عروسي ناسي عجرم Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
    عروسي ناسي عجرم Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
    shahram_music60
    عروسي ناسي عجرم Vote_rcapعروسي ناسي عجرم Voting_barعروسي ناسي عجرم Vote_lcap 
    ali_t4tu
    shahram_music_1384
    rzmrm
    setareh
    javati
    مشکل گشا
    amir984
    kamal125
    saedinia

أبريل 2024
    الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930     

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 

احصائيات
    تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
    جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
    كساني كه Online هستند
    در مجموع 5 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 5 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

عروسي ناسي عجرم

عروسي ناسي عجرم Empty عروسي ناسي عجرم

پست من طرف shahram_music60 6/1/2009, 10:06 am

بالاخره نانسی عجرم هم رفت خونه بخت. مراسم ازدواج نانسی و فادی الهاشم در اوایل ماه سپتامبر و دور از چشم خبرنگاران و با حضور بستگان نزدیک برگزار شد نانسی نبیل عجرم که دختری بسیار زیباست در 16 می 1983 در لبنان به دنیا امد و با خانواده اش زندگی میکند او یک خواهر ویک برادر دارد زمانی که او بچه بود بسیار زیرک به نظر میرسید ودر سن چهار سالگی بود که در خودش احساس خوانندگی را پیدا کرد و با سختی و صدایی نازک ولطیف در تلوزیون و رادیو به همراه والدینش رفت. نانسی در سنی که فقط هشت سال داشت وقتی شروع به خوانندگی کرد که در مسافرت بود ومادربزگش به او گفت که تو صدای خوبی داری نانسی عجرم خواننده ی موسیقی پاپ لبنانی که کوکا کولا سالها روی او سرمایه گذاری کرده است در تمام دنیا از جمله امریکا کنسرت میدهد و محصول منطقه ایست از خاور میانه. برای اولین بار در سن چهار سالگی به موسیقی جذب شد ودر سن هشت سالگی به خواندن ترانه های قدیمی پرداخت ودر تلوزیونهای محلی در مسابقات اواز خوانی کودکان شرکت کرد و در دوازده سالگی در یک شو تلوزیونی به نام ستارگان اینده مدال طلا گرفت نانسی از دوازده سالگی کار خود را با پخش اهنگ هاشب از کانال نجوم المشتکبر به کمک مادر بزرگ خود که اودیل عجرم نام دارد و خود از خواندگان پیشکسوت است شروع کرد اولین البوم نانسی در سال1998بیرون امد که حاصل کار او تا به حال پنج البوم بوده است نانسی یک برادر و یک خواهر به نام نادین داره که به گفته خودش بهترین دوستای اون هستند / قد نانسی 1۶۸ سانتی متر و وزن اونم 50 کیلو گرمه ...نام پدر نانسی نبیل عجرم و نام مادر او ریباندا عجرم نام دارد نانسی عاشق شکلات و شیرینی و کارتون تام وجریه وبلاخره نانسی با این همه محاسن خوبی که داره به اون لقب سیندرلا دادن
    "عروسي ناسي عجرم 18
    shahram_music60
    shahram_music60
    مدير سایت
    مدير سایت

تعداد پستها : 221
    Registration date : 2007-11-15

https://mahvareh.forumfa.net/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة