MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
» Accant Vpn Satlite
Rainbow Six Vegas 2 Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
Rainbow Six Vegas 2 Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
Rainbow Six Vegas 2 Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
Rainbow Six Vegas 2 Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
Rainbow Six Vegas 2 Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
Rainbow Six Vegas 2 Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
Rainbow Six Vegas 2 Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
Rainbow Six Vegas 2 Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
Rainbow Six Vegas 2 Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
Rainbow Six Vegas 2 Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shahram_music60
Rainbow Six Vegas 2 Vote_rcapRainbow Six Vegas 2 Voting_barRainbow Six Vegas 2 Vote_lcap 
ali_t4tu
Rainbow Six Vegas 2 Vote_rcapRainbow Six Vegas 2 Voting_barRainbow Six Vegas 2 Vote_lcap 
shahram_music_1384
rzmrm
setareh
javati
مشکل گشا
amir984
kamal125
saedinia

أبريل 2024
الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
كساني كه Online هستند
در مجموع 5 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 5 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

Rainbow Six Vegas 2

Rainbow Six Vegas 2 Empty Rainbow Six Vegas 2

پست من طرف ali_t4tu 22/4/2008, 6:41 am

مطمئناً اگر شما طرف دار بازيهای اکشن باشيد نام Tomy Clancy’s: Rainbow Six Vegas به گوشتان خورده.
عنوانی که با عرضه در سال 2006 توانست بسياری از نگاه ها را به سمت خود جذب کند و به يکی از بهترين عنوان ها در اين سبک چه در بخش تک نفره و چند نفره تبديل شود.
هم اکنون کمپانی سازنده اين بازی يعنی UBI Soft به دليل کسب موفقيت های زيادی به همراه اين عنوان نسخه دوم از اين بازی را برای کامپيوتر در تاريخ 15 آپريل سال 2008 عرضه خواهد کرد.
در اين نسخه که ادامه داستان نسخه قبل را پيگيری ميکند بسياری امکانات جديد اضافه شده تا در پايان اين شماره پرونده Rainbow Six Vegas و داستانش به پايان برسد.

از نقاط قوت Rainbow Six Vegas 2 ميتوان به فيزيک فوق العاده ، هوش مصنوعی بسيار بالا و طراحی بسيار خوب اشاره کرد.
به غير از نکات بالا اين عنوان خارق العاده از بزرگترين سايت های بازی دنيا مثل گيم اسپات مدال هايی مانند کنترل روان بازی و صدا گزاری بی نقص گرفته است که خود اين نکات نشان دهنده خستگی ناپذير بودن و جزابيت بالای گيم پلی اين عنوان دارد که يک عنوان افتخار آميز و بزرگ در عنوان های يکی از بزرگترين کمپانی سازنده بازيهای کامپيوتری در دنيا تبديل شده است.
يکی از نکات بسيار مثبت اضافه شده در اين شماره اضافه شدن قابليتيست که به شما اجازه ميدهد شخصيت دلخواه خود را طراحی کنيد و با آن به جنگ تروريست ها برويد و ديگر مجبورد نيستيد همانند نسخه قبلی با يک نفر اينکار را انجام دهيد !
در بازی افراد ديگر پليس شما با بيسيم ميتوانند به شما اطلاعات دقيقی از محل قرارگيری خود و شرايط محل به شما بدهند که همين نشان از هوش بالای اين بازی دارد!
در قسمت داستانی و تک نفره بازی مدّت زمان 10 الی 12 ساعت گنجانده شده برای به پايان رسيدن بازی و همينطور سازندگان تا به اينجا 13 نقشه برای بخش چند نفره اين بازی در نظر گرفتند و تا حد امکان قصد تکميل و پيشرفت دادن به اين بخش از بازی که در نسخه قبلی هم بسيار مورد توجه قرار گرفته بود را دارند

Ubi Soft همانند نسخه اوّل بازی از موتور گرافيکی بهبود يافته Unreal Engine 3 استفاده کرده است.

در ادامه به صورت فهرست وار به امکانات جديدی که در اين نسخه وجود دارد اشاره خواهيم کرد:

- در نسخه جديد شما ديگر نميتوانيد به راحتی شماره اوّل اين بازی پشت ديوار ها سنگر بگيريد و مخفی شويد چون امکان دارد گلوله ها از ديوار يا جسم رد شود و به شما آسيب برسانند.

- در اين نسخه 11 اسلحه جديد گنجانده شده است که شامل اس ام جی جديد و يک اسنايپر جديد و شات گان جديد است. همچنين برد کلت ها هم در اين شماره بيشتر شده است.

- شما به 3 روش مختلف ميتوانيد حملات خود را انجام دهيد که نام آنها Close Quarters CQB ، Assault و Marksmanship هست.

- شما ميتوانيد کاراکتر ساخته شده توسط خود را با توجه به امتيازاتی که با آن به دست مياوريد آپگريد کنيد و سپس از آن در بخش چند نفره استفاده کنيد.

- در مرحله ساخت کاراکتر شما امکاناتی مانند جنسيت ، رنگ پوست و غير را برای انتخاب در اختيار خواهيد داشت ..

همچنين اجرای اين بازی به دليل قرار گرفتن در رده M برای افراد زير 17 سال توصیه نميشود.

مشخصات بازی:

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft
Genre: Action-Tactical shooter
Mode: Single player, multiplayer
Series: Tom Clancy’s Rainbow Six
Platform: XBOX360 ,Windows, PlayStation 3
Released For PC: 15 April 2008

حد اقعل سيستم مورد نياز برای اجرای اين بازی:

Processor: Pentium 4 @ 3 GHz or Athlon Equivalent
Memory: 1 GB
Hard Drive: 7 GB Free
Video Memory: 128 MB (See Supported Graphic Cards)
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard & Mouse
DVD Rom Drive (4X)
ali_t4tu
ali_t4tu
ناظر سايت
ناظر سايت

تعداد پستها : 24
Registration date : 2008-01-01

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه