MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
» Accant Vpn Satlite
کلوپ مرگبار Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
کلوپ مرگبار Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
کلوپ مرگبار Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
کلوپ مرگبار Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
کلوپ مرگبار Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
کلوپ مرگبار Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
کلوپ مرگبار Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
کلوپ مرگبار Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
کلوپ مرگبار Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
کلوپ مرگبار Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shahram_music60
کلوپ مرگبار Vote_rcapکلوپ مرگبار Voting_barکلوپ مرگبار Vote_lcap 
ali_t4tu
shahram_music_1384
rzmrm
setareh
javati
مشکل گشا
amir984
kamal125
saedinia

مايو 2024
الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
كساني كه Online هستند
در مجموع 3 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 3 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

کلوپ مرگبار

2 مشترك

کلوپ مرگبار Empty کلوپ مرگبار

پست من طرف ali_t4tu 24/3/2008, 10:54 am

کلوپ مرگبار یکی از عناوین مهم E3 07 بازی The Club بود که نمایش آن با استقبال خوب تماشگران همراه بود . نمایش گیم پلی بازی واقعا جالب بود و دریافتیم یکی از عناوین مهم Sega و Bizarre در سبک اکشن سوم شخص را باید در پاییز امسال بر روی PC و کنسول های X360 و PS3 مشاهده کنیم .

داستان بازی خوشبختانه Bizarre اطلاعات کاملی در خصوص داستان بازی ارائه کرد که در ادامه آنرا برای شما نقل خواهیم کرد . همانطور که از نام بازی پیداست ، داستان بازی درون یک کلوب شرط بندی آن هم بر روی زندگی افراد صورت می گیرد . در واقع در این کلوب ، افراد ثروتمند بر روی جان و زندگی افراد فقیر شرط بندی می کنند . بدین صورت که فرد برای بدست آوردن پول باید بر روی جان و زندگی خود ریسک کرده و با عبور از یک منطقه و رسیدن به خط پایان از جان خود دفاع کند ، در غیر اینصورت توسط افراد تبهگار در طول مسیر کشته خواهد شد .

کاراکترهای بازی Nick Davis سازنده و طراح اصلی بازی در خصوص گاراگترهای بازی اطلاعات تقریبا کاملی را منتشر کرد . در بازی 8 کاراکتر وجود دارد که با توجه به توانایی هایشان ، می توانید از آنها در مراحل مختلف استفاده کنید . مثلا Dragov ، یک قاتل روسی بوده که سرعت خوبی ندارد ولی در تیراندازی مهارت دارد . Renwick پلیس نیویورک می باشد که از نظر بدنی قوی نیست ولی در پشت سر گذاشتن مراحل می تواند مفید باشد . و از دیگر کاراکترهای معرفی شده می توان به Finn یک قمارباز مالباخته که برای بدست آوردن پول به کلوب رو آورده و یا Seager که فقط بخاطر طلبیدن هیجان ، پا بر کلوب گذاشته است اشاره کرد . در کل این کاراکترها بر روی سه شاخص سرعت ، استقامت و توان بدنی سنجیده می شوند که شما با توجه به مراحل بازی می توانید یکی آز آنها را انتخاب کنید .

گیم پلی بازی Nick Davis در خصوص The Club گفته است : قاعده بازی مثل بازی های اکشن دیگر است ، تنها تفاوت آن این است که شما برای پیشروی در مراحل باید سرعت زیادی داشته باشید ، در واقع بجای ایستادن و تیراندازی کردن باید در حین حرکت ، تیراندازی کنید . در بازی سیستم امتیازدهی هم وجود دارد که با کشتن دشمنانتان می توانید آنرا افزایش دهید و با این امتیازات اسلحه خریداری کنید . به هنگام تیراندازی نیز شما می توانید دوربین را به جلو برده و اقدام به تیراندازی کنید . ( شبیه به سیستم مبارزاتی بازی هایی نظیر Resident Evil 4 و یا Splinter Cell )

مراحل بازی مراحل بازی در کل شامل 5 مد کلی مختلف می شوند که عبارتند از :

1- سرعت : در این مراحل شما باید بدون کشته شدن مرحله را به پایان برسانید .

2- زمان دار : در این مراحل به شما زمانی اختصاص داده می شود که باید با توجه به زمان داده شده مرحله را به پایان برسانید ، ضمنا با کشتن هر نفر می توانید به زمان بازی اضافه کنید .

- حملات همه جانه : در این مراحل تنها کاری که شما باید انجام دهید ، خروج همراه با موفقیت از مراحل است که در آن دشمن زیادی وجود خواهد داشت و این مراحل با سختی خاصی همراه هستند ، ضمنا این مراحل زماندار می باشند .

4- محاصره : در این مراحل شما در یک منطقه کوچک محاصره شده و دشمنان از همه جهت به شما حمله ور می شوند .

5 – و مد پنجم با مد چهارم شباهت دارد و تنها فرق آن این است که در این مد شما در محیط بزرگتری محاصره خواهید شد .

گرافیک و محیط های بازی گرافیک بازی با توجه به نمایش گیم پلی آن ، قابل قبول است ، که البته نمی توان بر آن برچسب ایده آل را زد . هرچند تصاویری که از بازی منتشر شد گویای یک گرافیک هم سطح با بازی هایی مثل Kane & lynch : dead men بود ولی در واقع خلاف آن در گیم پلی به نظر می رسد . اثر تخریب در محیط هم تا حدودی رعایت شده است که البته با توجه به آیتم های موجود در بازی می توانید این کار را انجام دهید . در رابطه با جلوه های بازی نظیر آتش ، می توان گفت طراحان فقط برای رسیدن به مرز متوسط تلاش کرده اند و خبری از جلوه های گرافیکی ایده آل در بازی نیست .

صداگذاری شاید تنها نکته ای که می توان از آن به عنوان نکته منفی بازی نقل کرد ، صداگذاری بازی است . متاسفانه صداگذاری در امر تیرانداری بسیار ضعیف نشان داده و اصلا در حین بازی جذابیتی ایجاد نمی کند . این نکته با توجه به مهم بودن این بخش در بازی های اکشن ، شاید بزرگترین معضل بازی باشد . صدای انفجارها هم وضع بهتری ندارد و بسیار مصنوعی به نظر می رسد ، در کل این چنین صداگذاری ها باعث افت جذابیت بازی می شود و مطمئنا کمی برای اکشن بازها آزاردهنده خواهد
ali_t4tu
ali_t4tu
ناظر سايت
ناظر سايت

تعداد پستها : 24
Registration date : 2008-01-01

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کلوپ مرگبار Empty رد: کلوپ مرگبار

پست من طرف shahram_music60 28/3/2008, 2:14 pm

بسیار زیبا بود lol! lol! lol! lol!
shahram_music60
shahram_music60