MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

مواضيع مماثلة
    جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
    » Accant Vpn Satlite
    اموزش نصب ديش به جهت ترکست Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
    اموزش نصب ديش به جهت ترکست Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
    اموزش نصب ديش به جهت ترکست Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
    اموزش نصب ديش به جهت ترکست Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
    اموزش نصب ديش به جهت ترکست Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
    اموزش نصب ديش به جهت ترکست Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
    اموزش نصب ديش به جهت ترکست Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
    اموزش نصب ديش به جهت ترکست Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
    اموزش نصب ديش به جهت ترکست Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
    اموزش نصب ديش به جهت ترکست Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
    shahram_music60
    اموزش نصب ديش به جهت ترکست Vote_rcapاموزش نصب ديش به جهت ترکست Voting_barاموزش نصب ديش به جهت ترکست Vote_lcap 
    ali_t4tu
    اموزش نصب ديش به جهت ترکست Vote_rcapاموزش نصب ديش به جهت ترکست Voting_barاموزش نصب ديش به جهت ترکست Vote_lcap 
    shahram_music_1384
    rzmrm
    setareh
    javati
    مشکل گشا
    amir984
    kamal125
    saedinia

أبريل 2024
    الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930     

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 

احصائيات
    تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
    جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
    كساني كه Online هستند
    در مجموع 4 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 4 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

اموزش نصب ديش به جهت ترکست

اموزش نصب ديش به جهت ترکست Empty اموزش نصب ديش به جهت ترکست

پست من طرف shahram_music60 5/3/2008, 8:08 pm

اموزش نصب دیش به جهت ترکست
    موقعيت : 42 درجه شرقي
    منطقه پوشش تركست 1c :
    بيم غربي (اروپا – تركيه –شمال غربي ايران ) بيم شرقي (اروپاي شرقي – تركيه – آسياي ميانه – مناطق شمالي – غرب – و مركزي ايران) طریقه تنظیم دیش turksat1c در 42 درجه
    منطقه پوشش اوراسيا ست :
    بيم s1 (اروپا – تركيه مناطق شمالي و غرب ايران ) بيم شرقي (اروپا - تركيه - آسياي ميانه – مناطق شمالي – غرب و مركزي ايران*) بيم غربي (اروپا – تركيه – شمال و شمال غربي ايران ) بيم s2 ( هند و پاكستان) به طوركلي در ايران به غير از جنوب استان كرمان و استان سيستان بلوچستان هرمزگان بوشهر و جنوب خراسان سيگنالهاي اين ماهواره خصوصا بيم شرقي اين دو ماهواره قابل دريافت هستند
    تنظيم ديش : اگر ديش شما در جهت هاتبرد تنظيم شده كافي است ديش را به اندازه به اندازه 29 درجه به سمت چپ بگردانيد طوري كه نوك ال ان بي به سمت قبله تنظيم گردد سپس ميله پايه را به اندازه حدود 8 الي 10 سانت پايين بياوريد به طوري كه نوك ال ان بي رو به آسمان متمايل گردد .

سپس يكي از فركانس هاي درج شده در جدول را وارد رسيور كنيد
    پيشنهاد ميشود ديش را بافركانس هاي ذيل تنظيم كنيد

11607 H 3,750 2/3
    11905 H 6,666 3/4

البته در ماهواره اوراسيا ست سيستم جديدی راه اندازی گردیده است که ديگر نيازی به دادن فرکانس دستی به دستگاه نيست کافی است بر روی فرکانس ۱۱۷۳۴ افقی ۳۲۹۱ گزينه network search را فعال کنيد و فرکانس را سرچ کنيد تا فرکانس های جديد بطور اتوماتيک دانلود و جستجو شون
    shahram_music60
    shahram_music60
    مدير سایت
    مدير سایت

تعداد پستها : 221
    Registration date : 2007-11-15

https://mahvareh.forumfa.net/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة