MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
» Accant Vpn Satlite
نامه کشف شده کنار جسد علیرضا پهلوی  Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
نامه کشف شده کنار جسد علیرضا پهلوی  Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
نامه کشف شده کنار جسد علیرضا پهلوی  Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
نامه کشف شده کنار جسد علیرضا پهلوی  Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
نامه کشف شده کنار جسد علیرضا پهلوی  Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
نامه کشف شده کنار جسد علیرضا پهلوی  Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
نامه کشف شده کنار جسد علیرضا پهلوی  Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
نامه کشف شده کنار جسد علیرضا پهلوی  Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
نامه کشف شده کنار جسد علیرضا پهلوی  Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
نامه کشف شده کنار جسد علیرضا پهلوی  Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shahram_music60
نامه کشف شده کنار جسد علیرضا پهلوی  Vote_rcapنامه کشف شده کنار جسد علیرضا پهلوی  Voting_barنامه کشف شده کنار جسد علیرضا پهلوی  Vote_lcap 
ali_t4tu
نامه کشف شده کنار جسد علیرضا پهلوی  Vote_rcapنامه کشف شده کنار جسد علیرضا پهلوی  Voting_barنامه کشف شده کنار جسد علیرضا پهلوی  Vote_lcap 
shahram_music_1384
rzmrm
setareh
javati
مشکل گشا
amir984
kamal125
saedinia

مارس 2024
الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
كساني كه Online هستند
در مجموع 6 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 6 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

نامه کشف شده کنار جسد علیرضا پهلوی

نامه کشف شده کنار جسد علیرضا پهلوی  Empty نامه کشف شده کنار جسد علیرضا پهلوی

پست من طرف shahram_music60 12/1/2011, 12:04 pm

حوادث > خارجی - به گزارش البرز "ب.م" مجری تلویزیون ضدانقلاب پارس از وجود نامه ای صحبت می کند که به گفته او از سوی خانواده پهلوی سانسور شده و منتشر نمی شود.

او اعضای این خانواده از هم پاشیده را به سرپوش گذاری و کتمان درباره خودکشی علیرضا پهلوی متهم کرد.

این ضدانقلاب خارج نشین گفت: به نظر من این خودکشی در منتهای انزوا و در تنهایی بوده مانند لیلی پهلوی که با خوردن چهل قرص خودکشی کرد ولی آمدند گفتند که لیلا از فراغ پدر خودکشی کرده است این زمزمه هم بلند شده است که علیرضا پهلوی هم از فراغ خواهرش خودکشی کرده است یا در فراغ دوری از وطن! آخر چه کسی از فراغ پدرش یا خواهرش و یا از فراغ وطنش خودش را کشته است! مگر میلیونها نفر در خارج از وطنشان زندگی نمی کنند اینها همه مغلطه است شما دارید حفظ آبرو با "قیمت حقیقت" می کنید این درست نیست و برعکس عمل می کنید!

"ب.م" در ادامه اظهاراتش به شدت از رضاپهلوی که خود را جانشین شاه فراری ایران می خواند انتقاد کرد و افزود: شما وظیفه دارید آن نامه را که علیرضا قبل از خودکشی نوشته منتشر کنید من شنیدم که گفتند حریم شخصی ما را محترم بدارید! باید بگویم کسی که در حوزه اجتماع و سیاست عمل می کند حریم خصوصی خیلی ندارد، یعنی می گویید که هیچ کسی نپرسدکه چرا این جوان خودش را کشت؟!
گزارش البرز می افزاید مجری تلویزیون پارس درسخنان خود به نکته ای اشاره کرده که می توان آن را دلیل اصلی خودکشی دومین عضو خانواده پهلوی دانست.

او ادعا کرد علیرضا پهلوی دارای توانایی و محاسن شخصیتی بوده که پسر اول آخرین شاه ایران از ترس افول به اصطلاح محبوبیت خود و یا تحت تاثیر قرار گرفتن فعالیتهای سیاسی اش برادر خود را در انزوا قرار داده بود.

حس "بی مصرفی" اصطلاحی است که مجری این شبکه ضدانقلاب درباره علیرضا پهلوی به کار برد و افزود: اگر ایشان یک آدم لایقی بود ارزش یک مصاحبه نداشت!؟ چرا در هیچ چیزی به بازی گرفته نشده است یک وب سایت و یا وبلاگ ندارد.

"ب.م" آنگاه به کنایه گفت: آیا فشارها از سوی خانواده نبوده است که آقا تو بکش کنار اگر شما بیایید جاذبه های اعلیحضرت!! کم می شود؟

این ضدانقلاب درپایان نیز عبارت جالبی به کار برد که نشان از عمق هدف او و دیگر همفکرانش دارد. "م" گفت: اینها که این جوان را به بازی نگرفتند! چطوری می خواهند "مردم ایران را به بازی" بگیرند !!
shahram_music60
shahram_music60
مدير سایت
مدير سایت

تعداد پستها : 221
Registration date : 2007-11-15

https://mahvareh.forumfa.net/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة