MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

مواضيع مماثلة
    جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
    » Accant Vpn Satlite
    بازداشت آقای فوتبالیست و خانم بازیگر در یک میهمانی شبانه! Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
    بازداشت آقای فوتبالیست و خانم بازیگر در یک میهمانی شبانه! Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
    بازداشت آقای فوتبالیست و خانم بازیگر در یک میهمانی شبانه! Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
    بازداشت آقای فوتبالیست و خانم بازیگر در یک میهمانی شبانه! Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
    بازداشت آقای فوتبالیست و خانم بازیگر در یک میهمانی شبانه! Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
    بازداشت آقای فوتبالیست و خانم بازیگر در یک میهمانی شبانه! Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
    بازداشت آقای فوتبالیست و خانم بازیگر در یک میهمانی شبانه! Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
    بازداشت آقای فوتبالیست و خانم بازیگر در یک میهمانی شبانه! Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
    بازداشت آقای فوتبالیست و خانم بازیگر در یک میهمانی شبانه! Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
    بازداشت آقای فوتبالیست و خانم بازیگر در یک میهمانی شبانه! Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
    shahram_music60
    بازداشت آقای فوتبالیست و خانم بازیگر در یک میهمانی شبانه! Vote_rcapبازداشت آقای فوتبالیست و خانم بازیگر در یک میهمانی شبانه! Voting_barبازداشت آقای فوتبالیست و خانم بازیگر در یک میهمانی شبانه! Vote_lcap 
    ali_t4tu
    بازداشت آقای فوتبالیست و خانم بازیگر در یک میهمانی شبانه! Vote_rcapبازداشت آقای فوتبالیست و خانم بازیگر در یک میهمانی شبانه! Voting_barبازداشت آقای فوتبالیست و خانم بازیگر در یک میهمانی شبانه! Vote_lcap 
    shahram_music_1384
    rzmrm
    setareh
    javati
    مشکل گشا
    amir984
    kamal125
    saedinia

مايو 2024
    الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 

احصائيات
    تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
    جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
    كساني كه Online هستند
    در مجموع 3 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 3 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

بازداشت آقای فوتبالیست و خانم بازیگر در یک میهمانی شبانه!

بازداشت آقای فوتبالیست و خانم بازیگر در یک میهمانی شبانه! Empty بازداشت آقای فوتبالیست و خانم بازیگر در یک میهمانی شبانه!

پست من طرف shahram_music60 25/10/2010, 9:53 am

بازداشت آقای فوتبالیست و خانم بازیگر در یک میهمانی شبانه!

این بازیکن پرحاشیه پیش از این رقابت، با یکی از ستاره‌های سینما در یک مهمانی حضور داشته که در این ضیافت

هر دو ستاره بازداشت می‌شوند و با تلاش برخی افراد پر نفوذ، برای بازی حساس لیگ برتر با ارائه وثیقه آزاد می‌شود.

بر اساس این گزارش ، این بازیکن و خانم بازیگر در انتظار دادگاه هستند تا به اتهام آنها رسیدگی شود. البته، بازیکنان دیگری هم در این ضیافت حضور داشتند که دقایقی

قبل از رسیدن پلیس، محل را ترک می‌کنند.این بازیکن بازداشت شده که با یک چهره جدید در این دیدار به میدان آمد، موارد حاشیه‌ای فراوانی داشته و مشهور به بی نظمی

و رفتارهای غیرمتعارف است.

آشنایی چهره‌های فوتبالی و بازیگران سینمایی هر روز بیشتر می‌شود. اصلی‌ترین مورد آن که چندی پیش جنجال به پا کرد. اکنون یکی از روزنامه‌های ورزشی به این

عنوان که دو ستاره فوتبال و سینما با هم ازدواج کرده‌اند، دادگاهی را در جریان دارد.

باید به همکاری یک مربی و یک بازیگر خانم مشهور هم اشاره کرد که فعالیت‌هایی در مناطق شمالی تهران دارند. پس از این دو رابطه بین سینمایی‌ها و فوتبالی‌ها، ارتباط

سومی هم آغاز شد که تا کنون به بازداشت و وثیقه ختم شده است.
    shahram_music60
    shahram_music60
    مدير سایت
    مدير سایت

تعداد پستها : 221
    Registration date : 2007-11-15

https://mahvareh.forumfa.net/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة