MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

مواضيع مماثلة
    جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
    » Accant Vpn Satlite
    قصه زنان در ايران و آمريکا و عربستان (طنز Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
    قصه زنان در ايران و آمريکا و عربستان (طنز Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
    قصه زنان در ايران و آمريکا و عربستان (طنز Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
    قصه زنان در ايران و آمريکا و عربستان (طنز Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
    قصه زنان در ايران و آمريکا و عربستان (طنز Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
    قصه زنان در ايران و آمريکا و عربستان (طنز Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
    قصه زنان در ايران و آمريکا و عربستان (طنز Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
    قصه زنان در ايران و آمريکا و عربستان (طنز Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
    قصه زنان در ايران و آمريکا و عربستان (طنز Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
    قصه زنان در ايران و آمريکا و عربستان (طنز Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
    shahram_music60
    قصه زنان در ايران و آمريکا و عربستان (طنز Vote_rcapقصه زنان در ايران و آمريکا و عربستان (طنز Voting_barقصه زنان در ايران و آمريکا و عربستان (طنز Vote_lcap 
    ali_t4tu
    قصه زنان در ايران و آمريکا و عربستان (طنز Vote_rcapقصه زنان در ايران و آمريکا و عربستان (طنز Voting_barقصه زنان در ايران و آمريکا و عربستان (طنز Vote_lcap 
    shahram_music_1384
    rzmrm
    setareh
    javati
    مشکل گشا
    amir984
    kamal125
    saedinia

أبريل 2024
    الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930     

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 

احصائيات
    تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
    جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
    كساني كه Online هستند
    در مجموع 3 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 3 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

قصه زنان در ايران و آمريکا و عربستان (طنز

قصه زنان در ايران و آمريکا و عربستان (طنز Empty قصه زنان در ايران و آمريکا و عربستان (طنز

پست من طرف shahram_music60 29/4/2009, 4:56 pm

اینم از آخر عاقبت بی بند و باری

قصه زنان در ايران و آمريکا و عربستان (طنز 1

1-اگر یک زن سیگار بکشد:

در امریکا به او می گویند :زنیکه سیگاری
    در ایران به او می گویند : زنیکه معتاد فاحشه خیابانی لجن!
    و در عربستان او را سنگسار می کنند!
    2-اگر یک زن برای برابری حقوق زن و مرد تلاش کند:
    در امریکا به او می گویند : فمنیست
    در ایران به او می گویند :تهمینه میلانی
    3-اگر یک زن مورد تجاوز قرار بگیرد :
    در امریکا او را به آسایشگاه روانی می برند تا او را به زندگی اجتماعی باز گردانند.
    در ایران او را به آسایشگاه روانی می برند و او در آنجا خودکشی می کند!
    4-اگر جسد زنی در یکی از میدان های شهر و درون یک کیسه پلاستیکی پیدا شود:
    در امریکا : احتمالاً او یک زن خیابانی و بی خانمان بوده.
    در ایران:احتمالاً شوهر غیرتی اش او را کشته
    در عربستان: صد در صد بر اثر جراحات وارده ناشی از سنگسار به قتل رسیده است!
    5-زنان:
    در امریکا اجازه دارند در پزشکی ، حقوق ، مهندسی و … تحصیل نمایند.
    در ایران اجازه دارند در پزشکی ، حقوق ، مهندسی و …. به شرط تفکیک جنسیتی تحصیل نمایند
    در عربستان اجازه دارند از بین بی سوادی و سنگسار یکی را برگزینند!
    6- مادر:
    در امریکا: مادر و پدر مسئول نگه داری و تربیت و بزرگ کردن فرزندان هستند.
    در ایران: مادر مسئول نگه داری و تربیت و بزرگ کردن فرزندان است.
    در عربستان:فرقی نمی کند که مادر مسئول چیست چون در هر صورت سنگسار می گردد.
    7- اگر زنی بخواهد از شوهرش جدا شود:
    در امریکا:درخواست طلاق می دهد و نیمی از سرمایه شوهرش به او میرسد( زمان بین درخواست طلاق و اتمام مراحل قانونی:دو هفته)
    در ایران:در خواست طلاق می دهد و در صورتی که هیچ ادعایی نسبت به نفقه و مهریه نداشته باشد میتواند از همسرش جدا گردد(زمان بین درخواست طلاق و اتمام مراحل قانونی: 14 الی 15 سال!)
    در عربستان:درخواست طلاق میدهد و شوهرش اجازه دارد او را سنگسار کند
    8-یک دختر 18 ساله:
    در امریکا نیازی به اجازه کسی برای انجام کارهایش ندارد.
    در ایران تنها برای دست شویی رفتن و تنفس نیازی به اجازه کسی ندارد!
    در عربستان اصولاً هیچ اجازه ای ندارد!!!
    9-تبریک میگم شما پدر شدید.بچتون یه دختره
    در امریکا:Oh God Thanks
    در ایران: خاک بر سرت حلیمه! بازم دختر زاییدی؟!؟!
    در عربستان: نعم؟البنت؟ لا لا لا! أنا بد بخت! سنک سار یا زنده فی القبر هذه الدختر!
    10-زنی به شوهرش خیانت کرد….
    در امریکا: طلاق ….
    در ایران: فحش، کتک ، اسید ، چاقو ، قتل ناموسی…..
    در عربستان: به دلیل دلخراش بودن صحنه ها از بیان آن عاجزیم

و در آخر هم یک عکس خانوادگی لو رفته خیلی خفن برای شما!

قصه زنان در ايران و آمريکا و عربستان (طنز 3
    shahram_music60
    shahram_music60
    مدير سایت
    مدير سایت

تعداد پستها : 221
    Registration date : 2007-11-15

https://mahvareh.forumfa.net/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة