MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
» Accant Vpn Satlite
سيم کارت 12 هزار توماني که بيشتر فروخته ميشود؟چرا؟ Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
سيم کارت 12 هزار توماني که بيشتر فروخته ميشود؟چرا؟ Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
سيم کارت 12 هزار توماني که بيشتر فروخته ميشود؟چرا؟ Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
سيم کارت 12 هزار توماني که بيشتر فروخته ميشود؟چرا؟ Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
سيم کارت 12 هزار توماني که بيشتر فروخته ميشود؟چرا؟ Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
سيم کارت 12 هزار توماني که بيشتر فروخته ميشود؟چرا؟ Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
سيم کارت 12 هزار توماني که بيشتر فروخته ميشود؟چرا؟ Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
سيم کارت 12 هزار توماني که بيشتر فروخته ميشود؟چرا؟ Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
سيم کارت 12 هزار توماني که بيشتر فروخته ميشود؟چرا؟ Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
سيم کارت 12 هزار توماني که بيشتر فروخته ميشود؟چرا؟ Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shahram_music60
سيم کارت 12 هزار توماني که بيشتر فروخته ميشود؟چرا؟ Vote_rcapسيم کارت 12 هزار توماني که بيشتر فروخته ميشود؟چرا؟ Voting_barسيم کارت 12 هزار توماني که بيشتر فروخته ميشود؟چرا؟ Vote_lcap 
ali_t4tu
سيم کارت 12 هزار توماني که بيشتر فروخته ميشود؟چرا؟ Vote_rcapسيم کارت 12 هزار توماني که بيشتر فروخته ميشود؟چرا؟ Voting_barسيم کارت 12 هزار توماني که بيشتر فروخته ميشود؟چرا؟ Vote_lcap 
shahram_music_1384
rzmrm
setareh
javati
مشکل گشا
amir984
kamal125
saedinia

أبريل 2024
الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
كساني كه Online هستند
در مجموع 7 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 7 مهمان :: 1 روبوت الفهرسة في محركات البحث

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

سيم کارت 12 هزار توماني که بيشتر فروخته ميشود؟چرا؟

سيم کارت 12 هزار توماني که بيشتر فروخته ميشود؟چرا؟ Empty سيم کارت 12 هزار توماني که بيشتر فروخته ميشود؟چرا؟

پست من طرف shahram_music60 6/1/2009, 8:40 am

شركت ارتباطات سیار ایران همزمان با عید سعید فطر در اقدامی جدید تصمیم به كاهش نرخ سیم كارت*های اعتباری خود تا 12 بهمن ماه گرفت.اپراتور اول در حالی دست به این كار زد كه بسیاری از مردم برای رفع نیاز ارتباطی خود تصمیم به تهیه سیم كارت*های اعتباری همراه اول می*كنند، اما از همان روزهای اول نحوه توزیع سیم كارت*ها به مشكلی جدی برای دفاتر،* شركت ارتباطات سیار و مردم تبدیل شد.

فناوران - در حالی كه چند هفته*ای از عرضه سیم*كارت اعتباری همراه اول با بهای جدید (12 هزار تومان)* به بازار نمی*گذرد، اما بازار سیاه این سیم*كارت حذف نشده و برخی از دفاتر امور مشتركین در غیاب عدم توزیع گسترده سیم*كارت و نبود نظارت كافی، اقدام به احتكار و گران*فروشی می*كنند.

براساس گزارش خبرگزاری فارس این سیم كارت*ها قرار بود تنها از طریق دفاتر امور مشتركین توزیع و در همان دفاتر ثبت نام و فعال شود، اما این موضوع تاكنون به طور كامل اجرایی نشده است.
به دلیل توزیع نشدن عمده سیم*كارت در بازار از سوی شركت ارتباطات و نبود نظارت كافی بر فعالیت دفاتر امور مشتركین از سوی شركت ارتباطات سیار به عنوان كارفرما و سایر دستگاه*های نظارتی، مصرف كننده و خریدار سیم*كارت تنها در این بین ضرر و زیان نصیبش می*شود.این چندمین بار است كه شركت مخابرات ایران پیش*بینی درستی از بازار و تقاضای سیم*كارت ندارد و تقاضا از عرضه پیشی گرفته است.نكته اصلی در این بین بی*توجهی مسوولان به تخلفات دفاتر و نیز تامین نكردن گسترده سیم*كارت در بازار از سوی شركت ارتباطات سیار ایران است.

به گفته جاودانی، یكی از افرادی كه برای خرید سیم*كارت اعتباری در پاكدشت به یكی از دفاتر امور مشتركین مراجعه كرده، دفاتر سیم*كارت را به بهای بالاتر از نرخ همراه اول در شبكه غیررسمی می*فروشند.

وی می*گوید: یكی از فروشندگان سیم*كارت در توجیه گران فروشی خود، دفاتر امور مشتركین را مقصر می*داند چرا كه آنها سیم*كارت 12 هزار تومانی را 14 هزار تومان به فعالان بازار می*فروشند و ما هم مجبوریم آن را 16 تا 17 هزار تومان بفروشیم.جاودانی در ادامه با انتقاد از نظارت نكردن كافی و دقیق بر روی فعالیت دفاتر در این بخش اظهار می*كند كه این امر موجب نارضایتی مشتركان و گران فروشی سیم*كارت شده است.

سيم کارت 12 هزار توماني که بيشتر فروخته ميشود؟چرا؟ Simcards1GSM

رییس کانون انجمن*های کارفرمایی دفاتر خدمات ارتباطی در گفت و گو با موبنا در واكنش به تخلف دفاتر در این خصوص گفت: در بیش*تر شهرهای کشور سیم کارت اعتباری همراه اول بالاتر از نرخ مصوب به فروش می*رسد.
در حالی که طبق مصوبه مجمع عمومی شرکت مخابرات ایران و براساس پیشنهاد هیات*مدیره شرکت ارتباطات سیار قیمت سیم کارت*های اعتباری همراه اول به صورت موقتی از عیدغدیر تا 12 بهمن ماه امسال 22 هزار تومان کاهش یافته، عبدالمجید امین در این باره افزود: متاسفانه به دلیل عدم نظارت کافی سیم کارت های0919 تا سقف 20 هزار تومان هم فروخته می*شود.

وی با اشاره به فروش سیم کارت*های اعتباری بالاتر از نرخ مصوب گفت: این سیم*کارت*ها به صورت آزاد و خارج از شبکه دفاتر خدمات ارتباطی به فروش می*رسد.وی ادامه داد: در حال حاضر به دلیل کمبود سیم کارت اعتباری، دفاتر خدمات ارتباطی سیم کارت*ها را مستقیما از شرکت ارتباطات سیار دریافت نکرده و از بازار آزاد اقدام به تهیه آن می*کنند.

امین تصریح کرد: امیدواریم براساس وعده مسوولان شرکت ارتباطات سیار با اشباع دفاتر از سیم کارت اعتباری سایر شبکه*های توزیع سیم کارت متوقف شود.دبیر کانون دفاتر خدمات ارتباطی نیز با بیان اینكه سیم کارت*های اعتباری همراه اول در دفاتر خدمات ارتباطی گران*تر فروخته نمی*شود، گفت: شرکت ارتباطات سیار به منظور توزیع سیم کارت*های 0919 با دفاتر خدمات ارتباطی قراردادی منعقد کرده و نظارت*های لازم در این خصوص صورت می*گیرد.

زهیر طیب افزود: سامانه*های وزارت بازرگانی، نهادهای صنفی استان*ها و شرکت ارتباطات سیار بر توزیع و قیمت سیم کارت*های اعتباری نظارت دارند.طیب با بیان اینکه طی چند روز اخیر با کمبود سیم کارت اعتباری 12هزار تومانی مواجه بوده*ایم، *خاطرنشان كرد: این سیم کارت*ها براساس جدول قیمت در دفاتر خدمات ارتباطی به فروش رسیده است.

وی در عین حال تایید کرد که البته طی چند روزگذشته کمبود سیم کارت اعتباری همراه اول موجب شده این سیم کارت*ها در بازار آزاد تا قیمت 18 هزار تومان فروخته شود.دبیر کانون دفاتر خدمات ارتباطی یادآورشد: در هفته جاری سیم کارت*های اعتباری نرخ جدید همراه اول در حجم بالاتری به بازار عرضه می*شود تا این کمبود برطرف شود .

این اظهارات در حالی بیان می*شود که عبدالجمید امین، رییس کانون دفاتر خدمات ارتباطی، گران*فروشی این دفاتر را در برخی از شهرهای کشور تایید کرد.سیم کارت 12هزار تومانی 0919 دارای دوهزار تومان شارژ اولیه بوده و زمان اعتبار شارژهای مختلف این سیم*کارت به بیش از دو برابر افزایش یافته است.

shahram_music60
shahram_music60
مدير سایت
مدير سایت

تعداد پستها : 221
Registration date : 2007-11-15

https://mahvareh.forumfa.net/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه