MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
» Accant Vpn Satlite
Sherlock Holmes: Nemesis Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
Sherlock Holmes: Nemesis Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
Sherlock Holmes: Nemesis Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
Sherlock Holmes: Nemesis Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
Sherlock Holmes: Nemesis Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
Sherlock Holmes: Nemesis Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
Sherlock Holmes: Nemesis Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
Sherlock Holmes: Nemesis Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
Sherlock Holmes: Nemesis Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
Sherlock Holmes: Nemesis Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shahram_music60
Sherlock Holmes: Nemesis Vote_rcapSherlock Holmes: Nemesis Voting_barSherlock Holmes: Nemesis Vote_lcap 
ali_t4tu
Sherlock Holmes: Nemesis Vote_rcapSherlock Holmes: Nemesis Voting_barSherlock Holmes: Nemesis Vote_lcap 
shahram_music_1384
rzmrm
setareh
javati
مشکل گشا
amir984
kamal125
saedinia

أبريل 2024
الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
كساني كه Online هستند
در مجموع 5 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 5 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

Sherlock Holmes: Nemesis

Sherlock Holmes: Nemesis Empty Sherlock Holmes: Nemesis

پست من طرف ali_t4tu 4/6/2008, 2:33 pm

می توان گفت نسخه جدید از سری بازی های شرلوک هلمز یعنی , Sherlock Holmes: Nemesis , نسبت به نسخه های پیشین کمی بیشتر بر مبنا و اساس داستان می باشد و رنگ و بوی بیشتری از اثر ادبی شرلوک هلمز را داراست.بازیکنانی که تجربه بازی های فکری یا ماجراجویی را داشته باشند خیلی زود می توانند با نوع اشاره و حرکت این بازی کنار بیایند ؛ البته این بازی نسبت به بعضی از دیگر بازی های فکری معماهای سخت تری دارد که برای حل آن ها علاوه بر جست و جوی زیاد نیاز به خلاقیت نیز دارید.ممکن است در بعضی از قسمت های بازی شما شاهد رویداد ها و حوادث بسیار شبیه به گذشته و در واقع تکراری باشید اما , بازی شرلوک هلمز : انتقام, مورد علاقه طرفداران این کاراگاه بزرگ قرار خواهد گرفت.

در این نسخه از بازی نیز مثل همیشه شما در نقش هلمز و با همکاری دستیار معروف و همیشگی او , دکتر واتسون , باید نهایت تلاش خود را بکنید تا دزد معروف , آرسن لوپین , را از سرقت کردن تعدادی از با ارزش ترین گنجینه های بریتانیا باز دارید.شما باید در تعدادی از معروف ترین و تاریخی ترین مکان های بریتانیا به جست و جو بپردازید , مدرک بیابید , معما ها را حل کنید و به طور کل رد پای آرسن لوپین را دنبال کنید.

بازی شما را به خوبی وارد محیط خود می کند و در واقع حس واقعی بودن یک فضا را در شما زنده می کند. البته باید گفت گرافیک بازی شاید به شفافیت و زیبایی خیلی از بازی های معروف و پرفروش نباشد اما شما به خوبی می توانید حضور در یک ساختمان تاریخی و باستانی را در بازی حس کنید.

معماهای بازی بسیار دشوار است و بازیکنان برای حل کردن آن ها باید سلول های خاکستری زیادی را به کار گیرند.اساس اکثر معماهای بازی منطق و استدلال می باشد که شما را مجبور می کند از نهایت قدرت ذهن خود استفاده کنید.شاید معماهای به این سختی برای هر بازیکنی مناسب نباشد زیرا با توجه به نوع آن ها به فکر زیادی نیاز دارد اما کسانی که طرفدار بازی های فکری هستند مسلما از این درجه سختی لذت خواهند برد زیرا فقط خودشان می توانند معماها را حل کرده و در بازی پیشروی کنند.

متاسفانه , معماهای بازی دارای مشکلاتی نیز می باشند که بازهم این مشکلات برای تازه کاران بسیار بیشتر است. شما برای حل یک معما باید برای دفعات متعدد به مکان های مختلف برگردید و آن ها را جست و جو کنید و این مساله وقتی به بار چندم برسد ( با توجه به پشتکار بازیکن باید قضاوت کرد) برای شما بسیار سخت و کسل کننده خواهد شد.همین مساله یکی از نکاتی است که به نمای کلی بازی لطمه می زند.

از نظر گرافیکی بازی زیبا جلوه می کند اما نمی توان گفت Sherlock Holmes: Nemesis جزو بهترین بازی های رایانه ای از نظر گرافیک است.طراحی صورت شخصیت ها خیلی ساده و در سطح معمولی است اما محیط های بازی همانطور که گفته شد خیلی زیبا کار شده اند.شاید نکته مثبت این نوع گرافیک این باشد که می توان با اکثر سیستم ها آن را بازی کرد و در واقع نیاز به سیستم خیلی قدرتمندی نیست.

صدا گذاری بازی دو وجه دارد.از نظر موسیقی متن بازی باید گفت فضای کلی با موسیقی هایی که انتخاب شده هم خوانی مناسبی دارد. اما از طرف دیگر دیالوگ های بازی خیلی طوطی وار و یکنواخت است و تنوعی در نوع حرف زدن شخصیت ها دیده نمی شود و با توجه به اینکه دیالوگ های بسیار زیادی در بازی وجود دارد این نکته نیز به وجهه کلی بازی ضربه می زند.

حتما این بازی نیز همانند همه بازی های دیگر اشکالاتی دارد اما معماهای دشوار بازی که نیاز به فکر زیادی دارد می تواند توجه آن دسته از طرفداران بازی های رایانه ای را که فکر کردن را دوست دارند و حوصله زیادی نیز دارند را به خود جلب کند.
ali_t4tu
ali_t4tu
ناظر سايت
ناظر سايت

تعداد پستها : 24
Registration date : 2008-01-01

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه