MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

مواضيع مماثلة
    جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
    » Accant Vpn Satlite
    افزايش قدرت فرکانس و کانال هاي ماهواره اي با يک کار ساده Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
    افزايش قدرت فرکانس و کانال هاي ماهواره اي با يک کار ساده Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
    افزايش قدرت فرکانس و کانال هاي ماهواره اي با يک کار ساده Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
    افزايش قدرت فرکانس و کانال هاي ماهواره اي با يک کار ساده Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
    افزايش قدرت فرکانس و کانال هاي ماهواره اي با يک کار ساده Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
    افزايش قدرت فرکانس و کانال هاي ماهواره اي با يک کار ساده Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
    افزايش قدرت فرکانس و کانال هاي ماهواره اي با يک کار ساده Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
    افزايش قدرت فرکانس و کانال هاي ماهواره اي با يک کار ساده Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
    افزايش قدرت فرکانس و کانال هاي ماهواره اي با يک کار ساده Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
    افزايش قدرت فرکانس و کانال هاي ماهواره اي با يک کار ساده Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
    shahram_music60
    افزايش قدرت فرکانس و کانال هاي ماهواره اي با يک کار ساده Vote_rcapافزايش قدرت فرکانس و کانال هاي ماهواره اي با يک کار ساده Voting_barافزايش قدرت فرکانس و کانال هاي ماهواره اي با يک کار ساده Vote_lcap 
    ali_t4tu
    افزايش قدرت فرکانس و کانال هاي ماهواره اي با يک کار ساده Vote_rcapافزايش قدرت فرکانس و کانال هاي ماهواره اي با يک کار ساده Voting_barافزايش قدرت فرکانس و کانال هاي ماهواره اي با يک کار ساده Vote_lcap 
    shahram_music_1384
    rzmrm
    setareh
    javati
    مشکل گشا
    amir984
    kamal125
    saedinia

أبريل 2024
    الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930     

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 

احصائيات
    تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
    جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
    كساني كه Online هستند
    در مجموع 6 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 6 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

افزايش قدرت فرکانس و کانال هاي ماهواره اي با يک کار ساده

افزايش قدرت فرکانس و کانال هاي ماهواره اي با يک کار ساده Empty افزايش قدرت فرکانس و کانال هاي ماهواره اي با يک کار ساده

پست من طرف shahram_music60 28/11/2007, 5:54 am

که حتی دیش شما به سمت جهت مورد نظر هست نیز از ضعیف بودن فرکانس ها ناله دارید و البته این وضعیت حتی در روزهای بارانی و ابری به وضعیت بدی مبدل می شود و بسیاری از کانالها اصلا دریافت نمی شود به رساتی فکر کردید که مشکل اصلی از کجاست . البته جدا از ضعیف بودن نوع ال ام بی و دیگر حواشی که البته زیاد هم مقصر این واقعه نیستند عامل دیگر مسبب همه این مسایلی است .
    بله سیم آنتن - شاید شما باور نکنید اما این عین واقعیت است که سیم آنتن این مشکل را به راحتی حل می کند - حتما بسیاری از شما می فرمائید بابا این حرفا چیه ما که از سیم انتن کرمان استفاده می کنیم همان سیم آنتنی که یه لایه کاغذ نسوز در آن وجود دارد - بله منم هم با شما موافقم این سیم یکی از سیمهای خوب با قیمت تقریبا مناسب است اما این سیم بسیار ضعیفتر از سیمی است که به شما معرفی می کنم البته بسیاری از دوستان ممکن است هم اکنون از این سیمی که کمان استفاده کنند که کاملا اشتباه است به نظر من فقط از سیم امریکایی ویا ژاپن ویا المانی استفاده کنید.
    خوب حتما برخی شما دوستان دنبال کشور سازنده این سیم هستیدو کشورهایی همانند ژاپن -آمریکا <آلمان و دیگر کشورها را به عنوان سازنده این سیم ها متصور می شوید .
    توصیه می کنم برای حال مشکلتان "ضعف گیرندگی فرکانس"حتما از این سیم استفاده کنیدمنظورم امریکایی یا المانی استفاده کنید تا فرق بین این سیم و سیم کرمانی یا ایرانی غیره برای شما مشخص شود
    دیش سفیده هم دیش خودم ممنون

lol! lol! lol!
    shahram_music60
    shahram_music60
    مدير سایت
    مدير سایت

تعداد پستها : 221
    Registration date : 2007-11-15

https://mahvareh.forumfa.net/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة