MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

مواضيع مماثلة
    جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
    » Accant Vpn Satlite
    مینو تیزابی دکتر نابغه 17 ساله ایرانی آلمانی Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
    مینو تیزابی دکتر نابغه 17 ساله ایرانی آلمانی Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
    مینو تیزابی دکتر نابغه 17 ساله ایرانی آلمانی Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
    مینو تیزابی دکتر نابغه 17 ساله ایرانی آلمانی Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
    مینو تیزابی دکتر نابغه 17 ساله ایرانی آلمانی Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
    مینو تیزابی دکتر نابغه 17 ساله ایرانی آلمانی Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
    مینو تیزابی دکتر نابغه 17 ساله ایرانی آلمانی Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
    مینو تیزابی دکتر نابغه 17 ساله ایرانی آلمانی Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
    مینو تیزابی دکتر نابغه 17 ساله ایرانی آلمانی Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
    مینو تیزابی دکتر نابغه 17 ساله ایرانی آلمانی Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
    shahram_music60
    مینو تیزابی دکتر نابغه 17 ساله ایرانی آلمانی Vote_rcapمینو تیزابی دکتر نابغه 17 ساله ایرانی آلمانی Voting_barمینو تیزابی دکتر نابغه 17 ساله ایرانی آلمانی Vote_lcap 
    ali_t4tu
    مینو تیزابی دکتر نابغه 17 ساله ایرانی آلمانی Vote_rcapمینو تیزابی دکتر نابغه 17 ساله ایرانی آلمانی Voting_barمینو تیزابی دکتر نابغه 17 ساله ایرانی آلمانی Vote_lcap 
    shahram_music_1384
    rzmrm
    setareh
    javati
    مشکل گشا
    amir984
    kamal125
    saedinia

أبريل 2024
    الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930     

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 

احصائيات
    تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
    جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
    كساني كه Online هستند
    در مجموع 4 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 4 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

مینو تیزابی دکتر نابغه 17 ساله ایرانی آلمانی

مینو تیزابی دکتر نابغه 17 ساله ایرانی آلمانی Empty مینو تیزابی دکتر نابغه 17 ساله ایرانی آلمانی

پست من طرف shahram_music60 5/3/2011, 7:02 pm

سه سال پیش رسانه های آلمان از دختری نابغه به نام مینو تیزابی خبر
    دادند که در چهارده سالگی موفق شد امتحان اتمام دبیرستان را همراه 18 ساله
    های آلمانی گذرانده و با بهترین امتیاز 815 (از 840) تحصیلات متوسطه
    (دیپلم) را با معدل 1,0 که بالاترین نمره ممکن در آلمان است به پایان
    برساند. اما بیشتر از نبوغ مینو، معمولی بودن وی و ..........

مینو تیزابی دکتر نابغه 17 ساله ایرانی آلمانی Minootizabi
    ............... برخورد مهربانانه وی با همکلاسیان و معلمانش موجب تحسین مردم و رسانه های آلمانی شده است.
    مینو برخلاف برخی از نوابغ و یا درس خوانهای دیگر مغرور و یا ضد اجتماعی
    نبوده و با مهربانی میگوید که فکر نمیکند که از بقیه باهوشتر است و فقط در
    زندگی علائق زیادی را دنبال کرده و به مطالعه هم خیلی علاقه دارد. اما
    علیرغم گفته های او، معلمان و مسئولین مدرسه ای که او در آنجا دوره دیپلم
    اش را گذرانده است مینو را یک نابغه می‌دانند زیرا وی در سه سالگی قادر به
    خواندن بود و در شش سالگی بدون گذراندن کلاس اول و دوم تحصیلاتش را از
    کلاس سوم آغاز کرد و یکسال بعد کلاس پنجم را در سه هفته به پایان رساند.
    مینو که در یک ماهگی مادر آلمانی خود را از دست داد، و از آن ببعد با پدر
    ایرانی اش جمشید تیزابی در شهر فورژایم (Pforzheim) زندگی کرده و بزرگ شده
    است. پدر مینو در تشویق او به خواندن و مطالعه نقش اساسی را داشت. پس از
    اتمام دبیرستان، مینو که کاملاً به انگلیسی هم مسلط است، قصد تحصیل در
    دانشگاه کمبریج انگلستان را داشت اما بواسطه کمبود سن اجازه ثبت نام پیدا
    نکرد. مینو در حال حاضر دانشجوی سال سوم پزشکی دانشگاه هایدلبرگ آلمان
    میباشد.
    shahram_music60
    shahram_music60
    مدير سایت
    مدير سایت

تعداد پستها : 221