MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

مواضيع مماثلة
    جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
    » Accant Vpn Satlite
    لخت شدن یک مسافر برای اعتراض به قانون تفتیش بدنی  Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
    لخت شدن یک مسافر برای اعتراض به قانون تفتیش بدنی  Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
    لخت شدن یک مسافر برای اعتراض به قانون تفتیش بدنی  Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
    لخت شدن یک مسافر برای اعتراض به قانون تفتیش بدنی  Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
    لخت شدن یک مسافر برای اعتراض به قانون تفتیش بدنی  Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
    لخت شدن یک مسافر برای اعتراض به قانون تفتیش بدنی  Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
    لخت شدن یک مسافر برای اعتراض به قانون تفتیش بدنی  Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
    لخت شدن یک مسافر برای اعتراض به قانون تفتیش بدنی  Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
    لخت شدن یک مسافر برای اعتراض به قانون تفتیش بدنی  Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
    لخت شدن یک مسافر برای اعتراض به قانون تفتیش بدنی  Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
    shahram_music60
    لخت شدن یک مسافر برای اعتراض به قانون تفتیش بدنی  Vote_rcapلخت شدن یک مسافر برای اعتراض به قانون تفتیش بدنی  Voting_barلخت شدن یک مسافر برای اعتراض به قانون تفتیش بدنی  Vote_lcap 
    ali_t4tu
    لخت شدن یک مسافر برای اعتراض به قانون تفتیش بدنی  Vote_rcapلخت شدن یک مسافر برای اعتراض به قانون تفتیش بدنی  Voting_barلخت شدن یک مسافر برای اعتراض به قانون تفتیش بدنی  Vote_lcap 
    shahram_music_1384
    rzmrm
    setareh
    javati
    مشکل گشا
    amir984
    kamal125
    saedinia

أبريل 2024
    الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930     

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 

احصائيات
    تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
    جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
    كساني كه Online هستند
    در مجموع 4 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 4 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

لخت شدن یک مسافر برای اعتراض به قانون تفتیش بدنی

لخت شدن یک مسافر برای اعتراض به قانون تفتیش بدنی  Empty لخت شدن یک مسافر برای اعتراض به قانون تفتیش بدنی

پست من طرف shahram_music60 17/2/2011, 7:06 pm

به گزارش نیک نما به نقل از تابناک ، این حادثه در فرودگاه شهر “ریچموند” آمریکا رخ داد و بر اساس قانون جدید فرودگاه های آمریکا که بیش از دو سال است اجرا می شود، مسافران باید از داخل دستگاهی عبور کنند که تصویر بدن عریان آنان را نشان می دهد.

مسئولان فرودگاه های آمریکایی برای مقابله با حملات تروریستی از این دستگاه استفاده می کنند.

لخت شدن یک مسافر برای اعتراض به قانون تفتیش بدنی  1296272590_79754_245

پس از عریان شدن این شهروند آمریکایی که “آرون توبی” نام دارد، نیروهای پلیس او را بازداشت کرده و مورد بازجویی قرار دادند. “توبی” که ۲۰ سال سن بیشتر ندارد عباراتی روی سینه خود نوشته بود و پس از عریان شدن به سمت دیگر مسافران فرودگاه ایستاد و با دست به عبارات اعتراضی که روی سینه خود نوشته، اشاره کرد.

البته در شرایطی که با وجود اعتراضات گسترده مردمی در آمریکا، آژانس امنیت حمل و نقل این کشور همچنان بر موضع خود مبنی بر اسکن عریان مسافران در فرودگاه‌های آمریکا اصرار می‌ورزد، مردم این کشور نیز روش‌های جدیدی را برای اعتراض به این اقدامات توهین‌آمیز برگزیده‌اند.

عکس زیر زنی را نشان می‌دهد که مورد بازرسی توهین‌آمیز قرار گرفته و خود را بازمانده تجاوز جنسی در گیت‌های بازرسی نامیده است.

وی با بلند کردن پلاکاردی، اعتراض خود را به اهانت جنسی به مسافران در پایانه‌های فرودگاهی آمریکا نشان داده است. بر روی پلاکارد، عبارت “بازمانده تجاوز جنسی/ معترض به تجاوز در فرودگاه‌ها” نقش بسته است.

اصلاحیه چهارم قانون اساسی آمریکا حق رد تفتیش بدنی از سوی شهروندان را به آنها می دهد، این در شرایطی امکان دارد که این تفتیش توهینی علیه خصوصیت های شخصی این فرد به حساب آید.

تفتیش توهین آمیز بدنی علیه مسافران در آمریکا این روزها خشم هزاران شهروند آمریکایی را برانگیخته و به یکی از سوژه های داغ رسانه های این کشور نیز تبدیل شده است.

با بالا گرفتن اعتراضات نسبت به بازرسی های اهانت آمیز در فرودگاه های آمریکا، پایگاه اطلاع رسانی آنتی وار از ثبت ۹۰۰ شکایت تنها در ماه نوامبر در “اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا” در خصوص این تعرضات خبر داد.
    shahram_music60
    shahram_music60
    مدير سایت
    مدير سایت

تعداد پستها : 221
    Registration date : 2007-11-15

https://mahvareh.forumfa.net/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة