MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
» Accant Vpn Satlite
ناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
ناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
ناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
ناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
ناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
ناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
ناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
ناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
ناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
ناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shahram_music60
ناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري Vote_rcapناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري Voting_barناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري Vote_lcap 
ali_t4tu
ناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري Vote_rcapناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري Voting_barناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري Vote_lcap 
shahram_music_1384
rzmrm
setareh
javati
مشکل گشا
amir984
kamal125
saedinia

مارس 2024
الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
كساني كه Online هستند
در مجموع 6 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 6 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

ناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري

ناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري Empty ناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري

پست من طرف shahram_music60 6/1/2009, 11:48 am

نا گفته های زهرا امیر ابراهیمی از قضیه آقای ح.ب

اگر كسی در سال 1385 در ایران بوده باشد و قضیه زهرا امیر ابراهیمی نشنیده باشد جای تعجب دارد!!!
فیلم رابطه این دو نفر به سرعت نور در ایران توزیع شد و ناگهان همه جا بحث از "زهره شوكت" شد. اما قضیه زهرا و ح.ب چگونه بود؟
زهرا دختر موفقی در عرصه تلوزیون بود و در سالهای كوتاهی توانست موفقیت قابل توجهی بدست بیاورد تا جاییكه عنقریب در شرایط ورود به سینما قرار داشت.
در سال 1382 و در حین ساخت مجموعه تلوزیونی مخصوص محرم سال 82 كه برای شبكه سه ساخته میشد با ح.ب كه دستیار كارگردان بود آشنا شد.
در آن زمان ح.ب جوانی رعنا و جذاب برای زهرا بود و به سرعت این رابطه پا گرفت.
ناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري 14y3jnk

زهرا و ح.ب (نفر سمت چپ و ریشدار )

در ادامه این رابطه و اشتیاق فراوان زهرا در رابطه با ح.ب پای او به زندگی شخصی ح.ب باز شد. هم زهرا و هم ح.ب مصمم به ازدواج بودند، اما یك مورد تا اینجا پنهان مانده بود. خانواده ح.ب و زهرا اگرچه در جریان این رابطه بودند اما از جزییات این رابطه بی خبر بودند و آن را معمولی می پنداشتند در حالیكه زهرا و ح.ب عملا" تعلق به یكدیگر را حق خود می دانستند و از این حق استفاده می كردند!!!
ناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري 1i03ll

زهرا و ح.ب در منزل ح.ب

بر خلاف آنچه اعلام گردید مشكلی در ازدواج زهرا و ح.ب وجود نداشت و خانواده ها هم اشكالی در این رابطه نداشتند. اما گویا در اواخر سال 83 زهرا در سر راه مورد مناسب تری قرار میگیرد. گویا این مورد یكی از بازیگران سینما بوده است كه نام وی فاش نشده است؟؟؟
او حدود 18 ماه عملا" رابطه همسری با ح.ب داشت و از طرفی طولانی شدن رابطه و دلایلی دیگر این رابطه را به سردی پیش برده بود.
عدم تمایل زهرا به ادامه این رابطه با سیاستی هوشمندانه آغاز شد و سعی كرد در مدتی نسبتا" طولانی به این رابطه خاتمه دهد. اما با پی بردن ح.ب به رابطه جدید زهرا موضوع رنگ تازه ای یافت.
فیلم مذكور كه در سال 85 توزیع گردید در واقع در شش ماهه اول آشنایی زهرا و ح.ب تهیه شده بود. زهرا از وجود این فیلم كاملا" خبر داشت ولی ترجیح داد كه تا زمان مناسب سكوت كند. در نهایت این فیلم توسط ح.ب منتشر گردید. با توجه به اینكه او در برخی مراكز توزیع و تكثیر رفت و آمد داشت در شهریور 85 آن را پخش و خود به آذربایجان متواری شد و ...

امیرابراهیمی هم اكنون به عكاسی می پردازد و گهگاه نمایشگاه نیز برگزار میكند. او تا اواخر سال 2008 برای اقامت به یكی از كشورهای اسكاندیناوی خواهد رفت.

ناگفته هاي زهرا ابراهيمي افشاگري Ael93l

shahram_music60
shahram_music60
مدير سایت
مدير سایت

تعداد پستها : 221
Registration date : 2007-11-15

https://mahvareh.forumfa.net/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه