MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
» Accant Vpn Satlite
Assasinss Creed Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
Assasinss Creed Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
Assasinss Creed Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
Assasinss Creed Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
Assasinss Creed Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
Assasinss Creed Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
Assasinss Creed Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
Assasinss Creed Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
Assasinss Creed Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
Assasinss Creed Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
shahram_music60
Assasinss Creed Vote_rcapAssasinss Creed Voting_barAssasinss Creed Vote_lcap 
ali_t4tu
shahram_music_1384
rzmrm
setareh
javati
مشکل گشا
amir984
kamal125
saedinia

مارس 2024
الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
كساني كه Online هستند
در مجموع 7 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 7 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

Assasinss Creed

Assasinss Creed Empty Assasinss Creed

پست من طرف ali_t4tu 22/4/2008, 6:46 am

نگارش کامل اینگلیسی این بازی زیبا عرضه شد
انتظار های بسياری از علاقه مندان به بازيهای کامپيوتری هم به سر رسيد و اين بازی پر طرف دار هم عرضه شد.
عنوانی که بدون شک هرکسی نام آن را تا به حال شنيده است. Assassins Creed يا برگردان فارسی آن که عقيده فداعيون نام دارد هديه خارق العاده حماس ی ديگريست از سوی شرکت UBI Soft و تيم سازنده
بازی پر سابقه و پر طرف دار Prince of Persia که شما هم اکنون ميتونيد از همين شرکت اين عنوان رو تهيه کنيد.
شخصيت بازی Assasinss Creed شخصی نيست جز Altair ، شخصی که در سال 1191 و قرن 12 ميلادی زندگی ميکند ، زمانی که در تاريخ جنگ های بين مسلمانان و مسيهيان نيز وجود دارد. جنگ هايی که به نام جنگ های سليبی شهرت دارد.
نام شما در بازی همونطور که گفته شد Altair هست که به زبان عربی گفته ميشود و معنای آن در فرهنگ عربی عقاب هست. اين نام به علت خصوصيات فيزيکی شخصيت اصلی و قهرمان بازی که در بازی با آن آشنا خواهيد شد برايش برگزيده شده است.
شما در بازی از فرمانده خود که Sinan نام دارد دستور ميگيريد تا با کشتن 9 نفر از افراد اصلی که باعث به وجود آمدن کشت و کشتار در جهان هستند جهان را به صلح و صفا برسانيد.
طبق گفته سازندگان بازی در مصاحبه ها در فرانسه آغاز ميشود و بعد به Holy Land يا سرزمين مقدس ميرود. بازی در سه شهر Eidcker , Damskes , Druslim اتفاق ميفتد و شهر ها بخوبی از جزييات باقی مانده از قرن 12 طراحی شدند!
اين بازی خارق العاده که تا به حال کمپانی سازنده و UBI Montreal Studios که ساخت آنرا بر عهده دارد دو بار برای عرضه به تاخير انداخته نشان دهنده کار زياد روی بازيست چرا که در تمامی نمايشگاهايی که اين عنوان شرکت کرده موفق به گرفتن عنوان بهترين بازی شده.
گرافيک بازی بسيار خيره کننده است ، نحوه طراحی شخصيت بازی ، نوع لباس پوشيدن و آداب و رسوم افراد و مردم در بازی ، حتی وقتی شخصيت اصلی بازی حرکت ميکند سايه او نيز بر زمين نقش ميبندد و جزييات بسيار ريز ديگری که در بازی گنجانده شده است و حس واقعی را در شما ايجاد ميکند.
يکی از نکات بسيار قابل توجه بازی محيط گسترده و وسيع آن است که تا جايی که چشم کار ميکند شما ميتوانيد محيط را مشاهده کنيد و در آن بچرخيد !
در قسمت بازی خارق العاده است ، حرکت های غير منتظر افراد بازی شما را مطمئناً تاجب زده خواهد کرد و همينطور کار را برای شما در بازی سخت چرا که UBI

Soft اعلام کرده موتور بازی توانايی کنترل 150 شخص رو با هوش های متفاوت کنترل کند که اين واقعاً تحسين برانگيز است.
اگر بخواهيم کمی هم از جذابيت و نو آوری های گيم پلی اين بازی بگوييم بدون شک هيرت زده ميشويد چرا که شما ميتوانيد دست دشمن را در مبارزه با او بگيريد ، سپس به زمين بندازيد و شمشير را در سينه او فرو کنيد يا در منطقه های بلند او رو بر زمين بيندازيد
همچنين شما در بازی اسبی داريد که به کمک آن و شمشير خود بايد اهداف بازی را دنبال کنيد
بدون شک قوی ترين و جزاب ترين نکات بازی بيشتر از همه کنترل عالی در بازی ، داستان جزاب و وسعت بالای محيط هست که اگر بازی دارای اين خصوصيات باشد بدون شک جزو تاريخی ترين عناوين بازيهای کامپيوتری خواهد شد.
اين بازی که برای pc,xbox360,ps3 به صورت چند پلتفرمی عرضه شده است پس از 2 بار تاخير در ماه نوامبر 2007 برای کنسول ها عرضه شده که الباته اين اواخر کمپانی سازنده اعلام کرده که پس از عرضه نسخه nintendo ds بازی نقشه های خاصی برای عرضه نسخه PSp بازی در سال 2008 داد که اين نشان از مهببيت فوق العاده اين بازی ميدهد و حالا نسخه Pc پس از تاخير به سال 2008 هم اکنون ميتوانيد از شرکت بزرگ سرزمين رايانه آن را تهيه کنيد.
پس منتظر چی هستيد ؟ پيش به سوی جنگ با دشمنان اسلام با altair به همراه شمشير و اسبش …

Minimum System Requirements:
* Windows XP or Vista
* 2 GB RAM
* Dual core processor (Intel Pentium D or better)
* 256MB Direct3D 10 compatible video card, or Direct3D 9 card compatible with Shader Model 3.0 or higher
* DirectX compatible driver
* DVD-ROM dual-layer drive
* 16 GB free hard disk space
* DirectX libraries (included)
* Vista compatible sound card
بهتر است در محیط DX10 در ویندوزئیستا اجرا شود
ali_t4tu
ali_t4tu
ناظر سايت
ناظر سايت

تعداد پستها : 24
Registration date : 2008-01-01