MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

مواضيع مماثلة
    جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
    » Accant Vpn Satlite
    وسايل مورد نياز براي جي تک Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
    وسايل مورد نياز براي جي تک Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
    وسايل مورد نياز براي جي تک Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
    وسايل مورد نياز براي جي تک Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
    وسايل مورد نياز براي جي تک Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
    وسايل مورد نياز براي جي تک Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
    وسايل مورد نياز براي جي تک Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
    وسايل مورد نياز براي جي تک Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
    وسايل مورد نياز براي جي تک Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
    وسايل مورد نياز براي جي تک Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
    shahram_music60
    وسايل مورد نياز براي جي تک Vote_rcapوسايل مورد نياز براي جي تک Voting_barوسايل مورد نياز براي جي تک Vote_lcap 
    ali_t4tu
    وسايل مورد نياز براي جي تک Vote_rcapوسايل مورد نياز براي جي تک Voting_barوسايل مورد نياز براي جي تک Vote_lcap 
    shahram_music_1384
    rzmrm
    setareh
    javati
    مشکل گشا
    amir984
    kamal125
    saedinia

مارس 2024
    الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 

احصائيات
    تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
    جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
    كساني كه Online هستند
    در مجموع 3 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 3 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

وسايل مورد نياز براي جي تک

وسايل مورد نياز براي جي تک Empty وسايل مورد نياز براي جي تک

پست من طرف shahram_music60 20/3/2008, 6:37 am

بســــــــــــــــمه تعالـــــــــــــــــــی

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    به دلیل مشکلات زیاد دوستان در زمینه جی تگ رسیورهای دارای پردازنده necنظیر استارست 190-220 سوپراستار سوپر لیزر و....و همچنین خرابی بسیار رسیور های استارست وهمچنین وارد بازار شدن رسیورهای چینی که با پچهای اصلی همخوانی ندارند بر ان شدم تا مقاله ای کامل همراه با عکس در زمینه جی تک این نوع رسیور ها بنویسم تا مشکلات دوستان در این مورد حل شود
    این نوع رسیورها برخلاف رسیور های دیگر مثل فورتک استار5600 و استارست 550 و....که برای جیتک ان کابل جیتک معمولی لازم است با این نوع کابلها جی تک نمی شود و برای جی تک ان باید از کابل جی تک با مدار بافر استفاده شود
    وسایل مورد نیاز برای جی تک
    1-کابل جی تک بافر دار
    2-برنامه ejflasher
    3-فایل بوت(boot) رسیور مربوطه
    4-در بعضی مواقع فایل فلش همان رسیور
    ساخت کابل جی تک بافر دار
    لوازم مورد نیاز برای ساخت کابل جی تک بافر دار
    1-ای سی به شماره74HC244 یک عدد
    2-سوکت نری پورت پرینتر یک عدد
    3- پین کانکتور مادگی برای اتصال به رسیور شش عدد
    4- مقاومت 100اهم چهار عدد
    5-سیم (اگر از نوع کابل رابط سی دی رم باشد بهتر است) به اندازه کافی
    6- هویه و سیم لحیم به اندازه کافی
    7- حوصله و دقت به مقدار زیاد
    نحوه ساختن کابل
    ابتدا یک سر مقاومتها را به ترتیب به پایه های شماره 2و3و8و11پورت پرینتر وصل میکنیم سپس پایه های شماره 18 تا 25 پورت پرینتر را به هم متصل می کنیم (در اکثر پورتهای موجود در بازار این پایه ها به هم وصلند)بعد پایه شماره15 را هم با یک تکه سیم به پایه های 18 تا 25 وصل می کنیم بعد پایه شماره 6و10 را هم به یکدیگر وصل میکنیم حال پنج رشته از سیمها (توصیه می شود بیشتر از 30 سانتیمتر نباشد)به ترتیب چهار تای ان را به سر دیگر مقاومتها و رشته دیگر سیم را به پایه های 18 تا 25 وصل می کنیم حالا پنج رشته سیم از پورت پرینتر خارج شده است و دیگر با پورت کاری نداریم و باید سیمها را به ای سی وصل کنیم
    نحوه اتصالات پورت و مقاومت و ای سی به یکدیگر همراه با تصویر

اکنون نوبت به اتصالات ای سی رسید اول با یک تکه سیم پایه های 1 و10 و 19 ای سی را به هم وصل می کنیم بعد سیم متصل به پایه 2 پورت را به پایه 2 ای سی وصل می کنیم و به تر تیب پایه 3 پورت را به پایه 4 ای سی و پایه 8 پورت را به پایه 6 ای سی و پایه 11 پورت را به پایه 12 ای سی وصل می کنیم و در اخر سیم متصل به پایه های 15و 18تا25 را به یکی از پایه های 1 یا 10 یا 19 ای سی که قبلا به هم وصل کردیم لحیم می کنیم
    این پایه های ورودی ای سی بود حالا نوبت به خروجی ای سی می رسد که برای اتصال به ای سی احتیاج به 6 رشته سیم داریم (توصیه می شود بیشتر از 30 سانتیمتر نباشد)

حال پین کانکتور ها را به یک سر سیم وصل می کنیم و سر دیگر سیم ها به تر تیب به پایه های شماره 20 و18 و1یا 10یا 19(توجه:سه پایه 1و10و19 به هم متصلند و فرقی ندارد که سیم به کدام یک از پایه ها وصل شود) و 16 و14و8وصل می کنیم حالا باید شماره پایه ها را مشخص کنیم بهتر است با یک برچسب شماره پایه ها را بر روی سیم بنویسیم تا در هنگام اتصال به رسیور اشتباه نکنیم سیمی که به پایه 18 ای سی وصل است پین شماره 1سیمی که به پایه 1 یا 10 یا 19وصل است پین شماره2و سیمی که به پایه 8 ای سی وصل است پین شماره 3- سیمی که به پایه 20 ای سی وصل است پین شماره 4و
    سیمی که به پایه شماره 16 ای سی وصل است پین شماره5وسیمی که به پایه شماره 14 ای سی وصل است پین شماره 9 است حالا کابل اماده است و اگر طبق اموزش عمل کرده باشید مشکلی نخواهید داشت
    shahram_music60
    shahram_music60
    مدير سایت
    مدير سایت

تعداد پستها : 221
    Registration date : 2007-11-15

https://mahvareh.forumfa.net/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة