MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

MAHVAREH.NET
با سلام به سایت خودتان خوش امدید شما می تواتید به صورت رایگان در این سایت ثبت نام کنید
MAHVAREH.NET
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

مواضيع مماثلة
    جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

المواضيع الأخيرة
    » Accant Vpn Satlite
    فعال کردن یک امکان جالب در نرم افزار Yahoo Messenger Empty5/9/2011, 1:50 pm من طرف king_speedred

» update 1x1
    فعال کردن یک امکان جالب در نرم افزار Yahoo Messenger Empty5/9/2011, 5:46 am من طرف hamid.ganari

» کمک
    فعال کردن یک امکان جالب در نرم افزار Yahoo Messenger Empty4/9/2011, 7:30 pm من طرف مجید30

» سوال از تغيير دادن index
    فعال کردن یک امکان جالب در نرم افزار Yahoo Messenger Empty1/9/2011, 6:57 am من طرف reza arena

» فرکانس شبکه های سکسی
    فعال کردن یک امکان جالب در نرم افزار Yahoo Messenger Empty30/8/2011, 10:08 am من طرف gharibe8312

» vpn
    فعال کردن یک امکان جالب در نرم افزار Yahoo Messenger Empty27/8/2011, 8:33 am من طرف gorg12

» ارسال اخرين اپديت
    فعال کردن یک امکان جالب در نرم افزار Yahoo Messenger Empty18/8/2011, 1:07 pm من طرف ali poor

» وضعیت خراب
    فعال کردن یک امکان جالب در نرم افزار Yahoo Messenger Empty18/8/2011, 10:21 am من طرف mehdidehkhoda

» کارت عروسي يوزارسيف
    فعال کردن یک امکان جالب در نرم افزار Yahoo Messenger Empty17/8/2011, 7:56 pm من طرف مشکل گشا

» زن، چراغ خانه است
    فعال کردن یک امکان جالب در نرم افزار Yahoo Messenger Empty17/8/2011, 7:53 pm من طرف مشکل گشا

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
    shahram_music60
    فعال کردن یک امکان جالب در نرم افزار Yahoo Messenger Vote_rcapفعال کردن یک امکان جالب در نرم افزار Yahoo Messenger Voting_barفعال کردن یک امکان جالب در نرم افزار Yahoo Messenger Vote_lcap 
    ali_t4tu
    فعال کردن یک امکان جالب در نرم افزار Yahoo Messenger Vote_rcapفعال کردن یک امکان جالب در نرم افزار Yahoo Messenger Voting_barفعال کردن یک امکان جالب در نرم افزار Yahoo Messenger Vote_lcap 
    shahram_music_1384
    rzmrm
    setareh
    javati
    مشکل گشا
    amir984
    kamal125
    saedinia

أبريل 2024
    الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930     

اليومية اليومية

تدفق ال RSS

Yahoo! 
    MSN 
    AOL 
    Netvibes 
    Bloglines 

احصائيات
    تعداد کاربران ثبت نام شده: 6575
    جديدترين کاربر ثبت نام شده: bahram84

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 352 في 248 موضوع
    كساني كه Online هستند
    در مجموع 3 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 3 مهمان

هيچ كدام

[ مُعاينة اللائحة بأكملها ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1130 و در تاريخ 17/8/2011, 7:41 am بوده است.

فعال کردن یک امکان جالب در نرم افزار Yahoo Messenger

فعال کردن یک امکان جالب در نرم افزار Yahoo Messenger Empty فعال کردن یک امکان جالب در نرم افزار Yahoo Messenger

پست من طرف shahram_music60 17/2/2011, 6:40 pm

اگر از کاربران همیشگی مسنجر محبوب، یاهو مسنجر باشید، حتماً به این موضوع پی برده اید که نمایش PM ها گاهی چه آزاردهنده میشود؟ به ویژه وقتی مشغول کاری هستید و با ارسال PM از جانب دوستانتان پنجره PM به طور مزاحمی ظاهر میشود. به خصوص وقتی شخصی در کنار شما حضور دارد این موضوع آزاردهنده تر نیز میشود. پس علاوه بر این موضوع برای تنوع هم که شده خوب است با استفاده از این ترفند نوع نمایش پنجره PM به هنگامی که دوستانتان به شما پیام میدهند را عوض کنید. مطمئن باشید از این تغییر رویه پشیمان نخواهید شد. لازم به ذکر است این نوع نمایش در مسنجر Windows Live Messenger به طور پیش فرض فعال است.

بدین منظور:

نرم افزار Yahoo Messenger را اجرا کنید.
    از منوی Messenger به Preferences بروید.
    در لیست Category گزینه Messages را انتخاب کنید.
    اکنون تنظیمات مربوط به این قسمت را در بخش دیگر پنجره مشاهده میکنید.
    حال تیک گزینه Minimize the message window to the taskbar را از قسمت When I recive a new message بزنید.
    در زیر مجموعه آن تیک گزینه Show messages at the bottom right of screen را نیز بزنید.
    دکمه OK را بزنید تا تنظیمات ذخیره شود.
    اکنون منتظر بمانید تا دوستی به شما PM دهد، سپس خواهید دید پیام او در پنجره کوچکی ابتدا نمایش داده میشود و خودتان میتوانید با باز کردن پنجره PM در Taskbar، پیام او را بخوانید. دقت کنید اگر گزینه Show messages at the bottom right of screen را نزنید، این پنجره کوچک هم دیگر نمایش داده نمیشود.
    shahram_music60
    shahram_music60
    مدير سایت
    مدير سایت

تعداد پستها : 221
    Registration date : 2007-11-15

https://mahvareh.forumfa.net/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة